Biała koszula zawsze trendy!

Nerwowo przeszukujesz szafę, z przerażeniem patrzysz na zegarek i widzisz jak kolejne minuty uciekają, a ty dalej przerzucasz stosy ubrań w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego do wyjścia. Wreszcie pada sakramentalne „ nie mam się w co ubrać!”. Wszystkie znamy dobrze tą sytuację z autopsji. Nie poddawaj się! Z pomocą przyjdzie Ci biała koszula.

Nie możliwe? A jednak! Każda z nas ma w szafie przynajmniej jedną białą bluzkę koszulową. Dotąd kojarzyła Ci się głownie z mundurkiem szkolnym i formalnymi spotkaniami w pracy? To wielki błąd! Biała koszula jest idealnym rozwiązaniem w tzw. „sytuacji kryzysowej”. Gdy wszystkie inne ciuszki zawiodą ona jedna przyjdzie Ci z pomocą.

Białe bluzki koszulowe są obowiązkowym trendem jesiennej mody. Jeśli dotąd nie zaopatrzyłaś się w przynajmniej jedną, powinnaś to niezwłocznie uczynić. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że białe koszule są uniwersalne. Pasują w zasadzie na każdą okazję. Sofia Coppola zakłada je nawet na czerwony dywan! Ich podstawową zaletą jest to, że pasują praktycznie do wszystkiego. Zwykłe jeansy nabierają przy białej koszuli prawdziwej klasy. Możesz ją założyć do szkoły, do pracy, na ważne spotkanie, a także na wieczorne wyjście ze znajomymi. Wszędzie będziesz się czuła w niej dobrze i przede wszystkim dobrze wyglądała!
Jaką bluzkę wybrać? W tej kwestii panuje tej jesieni pełna dowolność. Do Twojej dyspozycji projektanci oddali całą gamę białych koszul. Modne są zarówno te kobiece, romantyczne, dopasowane do ciała jak i również obszerne, długie, kojarzące się bardziej z męskimi. Cały czas bardzo trendy są również bufiaste rękawy, żaboty czy wiązania pod szyją. Możesz wybrać zarówno koszule z wysoko zapiętymi stójkami jak i te z dużym, zmysłowym dekoltem.

W kwestii materiału także masz duże pole do popisu. Możesz wybrać delikatną, jedwabną albo aksamitną koszulę doskonale prezentującą się z elegancką spódnicą, nadającą się na wieczorne wyjście lub też zwykłą bawełnianą czy też płócienną, doskonale komponującą się z codziennym strojem. W tej kwestii masz wolną rękę. Pamiętaj tylko o obowiązkowym białym kolorze!

Bluzka_model_30_biala_d
Bluzka_Nife_model_k17_biala_d
Koszula_model_21_biala_d

1 Thought to Biała koszula zawsze trendy!

  1. kinga 8 października 2009 at 12:03

    Fajna jest ta druga koszula, niby elegancka (bo w końcu biała :P) a jednak taka na luzie. Podoba mi się.

    #

Dodaj komentarz

btt