Dobranocka kolorowe przebudzenie.

Kolorowa piżma

Piżamy młodzieżowe Dobranocka

O tym, że piżama jest jedną z ważniejszych części naszej garderoby nie muszę nikogo przekonywać. W piżamach spędzamy całą noc, a czasami również  większą część wieczoru. W weekend gdy nie musimy się spieszyć do pracy w piżamie spędzamy również leniwe poranki popijając kawę lub czytając książkę.  Wiosenna, cieplejsza aura zmusza nas do pożegnania się z ciepłymi piżamkami, które służyły nam zimą.  Wraz z nadejściem wiosny porzucamy długie rękawy i długie nogawki na rzecz czegoś krótszego, bardziej wygodnego i koniecznie kolorowego! Osobiście polecam piżamy i koszulki nocne marki Dobranocka, kolekcja na wiosnę i lato 2012 dedykowana kobietom, którym zależy na wygodzie i komforcie. Piżamy dostępne są już w naszym sklepie internetowym. A oto kilka modeli z najnowszej kolekcji.

 

Piżama DobranockaPiżama Dobranocka
Piżamy DobranockaPiżamy Dobranocka
Piżamy firmy DobranockaPiżamy firmy Dobranocka
Piżama DobranockaPiżama Dobranocka

 

 

3 Thoughts to Dobranocka kolorowe przebudzenie.

 1. Wesoła i komfortowa wakacyjna propozycja. Dobrze wykonane zdjęcia. Dzięki za ten pomysł.

  #
 2. pasjonatka 18 kwietnia 2012 at 07:07

  Piżamy są na pewno bardzo wygodne i wykonane z dobrej jakościowo bawełny. Na pewno będą dobrze się sprawdzać zarówno na zimowe jak i letnie wieczory.

  Mnóstwo barw, pozytywnej energii – po prostu kolorowe sny :) Piżamy są nie tylko fantazyjne, ale też dziewczęce. Podobają mi się motywy na koszulkach – Paryż i dziewczynka z parasolem i czarnym kotem.

  Może nie nadają się one na romantyczny wieczór we dwoje, ale kilka wygodnych piżam warto mieć w swojej szafie.

  #
 3. Piżamy damskie 9 lutego 2015 at 15:18

  Zgodzę się, że piżamki to najfajniejsza opcja na ciuszek do spania :) Można poczuć się wygodnie i dziewczęco, a dla zwolenniczek bardziej seksownych widzianek producenci przewidzieli również mnóstwo propozycji :))

  #

Dodaj komentarz

btt