Gatta Beauty poprawia niedskonałości

1
130

 

 

Gatta Beauty to linia rajstop, które mają za zadanie działać cuda na Twoim ciele przez cały dzień. W kolekcji znajduje się kilka modeli, ich zadaniem jest min. walka z cellulitem, zapobiegania żylakom, modelowanie sylwetki oraz podtrzymywać rosnący brzuszek w czasie ciąży.

  • Rajstopy Body Cooling posiadają właściwości chłodzące dzięki zastosowaniu kapsułek z mentolem. Model ten może sprawdzić się wiosną i latem kiedy uczucie chłodu i orzeźwienia jest nam najbardziej potrzebne.
  • Body Relax Medica to model o właściwościach masujących i poprawiających krążenie. Zapobiega powstawaniu żylaków, zmęczeniu i opuchliźnie.  Polecana dla wszystkich kobiet spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej lub stojącej.
  • Kolejny model, który przykuł naszą uwagę to Body Lift-up, posiadają specjalną konstrukcję podnoszącą pośladki. Działają tak na nasze  pośladki jak biustonosze push up na nasze biusty. Jeszcze nie testowaliśmy tego modelu, ale na pewno podzielimy się opinią o nich.
  • Model Body Shaper to rajstopy działające na ciało jak bielizna korygująca, czyli ich zadaniem jest wysmuklenie sylwetki szczególnie: brzucha, ud i bioder.
  • Body Perfect to rajstopy i legginsy dla kobiet w ciąży, dzięki specjalnej konstrukcji podtrzymują rosnący brzuszek od spodu i wspomagają mięśnie kręgosłupa.
  • No i na koniec model który właśnie testujemy Bye cellulite dostępny w wersji rajstop i legginsów. Jak sama nazwa mówi ich zadaniem jest pomoc w pozbyciu się cellulitu, jak zapewnia producent efekty będą widoczne już po 4 tygodniach użytkowania. Pożyjemy zobaczymy!
    Rajstopy modelujące sylwetkęRajstopy modelujące sylwetkę Rajstopy z efektem podniesienia pośladkówRajstopy podnoszące pośladki Rajstopy korygujące brzuszekRajstopy korygujące brzuch

 

Komentarze