Kapcie Soxo – domowa wygoda!

0
146

 

 

Czy Wy, równie jak ja, nad wyraz cenicie sobie hasanie boso po mieszkaniu? Każda z Was, która na pytanie odpowie twierdząco z pewnością przyzna mi rację – jesienne chłody zdecydowanie ograniczają nam tą bezcenną frajdę. Jeśli dotąd i Wam żadne pantofle nie zapewniły należytej satysfakcji w przemierzaniu domowego zacisza marka Soxo wychodzi naprzeciw Naszym oczekiwaniom…

 


W kolekcji producenta pojawiły się rewelacyjne kapcie damskie. Wśród nich spotkamy te o kroju baletek o zupełnie miękkich podeszwach, które niczym skarpety dopasują się do stopy – rekompensując tęsknotę ku bosym przechadzkom – zapewniając jednocześnie przyjemne ciepło. Innym rozwiązaniem są baleriny z częściowo usztywnioną podeszwą lub modele skłaniające się ku klasycznym pantoflom – z podeszwą solidnie usztywnioną – jednak o miękkim niczym puch podszyciu. Ciekawym rozwiązaniem są także wysokie bambosze z pomponami czy figlarne klapki japonki z ocieplaczem. Wszystko to aby każdej z nas zapewnić wygodę, której oczekuje.
Komfort użytkowania wspomagany jest również odpowiednim systemem ABS, z którym niegroźne nam będą gładkie powierzchnie – silikonowe wzorki oraz gumowe podszycia zapewnią
bezpieczeństwo, zapobiegając poślizgnięciu się. Jak na szanujące się kapcie przystało, poprzez welurowe czy polarowe, puchate wnętrza zapewnią naszym stopom ochronę przed chłodem.
Skądinąd, uwagę zwracają oryginalne, norweskie wzory czy kobiece dodatki takie jak satynowe kokardki, zabawne nadruki czy romantyczne pompony. Wspomnieć należy również o bogatej kolorystyce, bowiem dla każdego fasonu producent Soxo przewidział kilka wersji kolorystycznych do wyboru, tak abyśmy mogły je dopasować do naszych upodobań i zawartości garderoby.
Masz dość standardowych pantofli, które ograniczają komfort Twoich stóp? Ciesz się z nami marką Soxo!

 

Komentarze