Marko – zaplanuj swoje Lato

2
111

 

W naszym sklepie pojawiła się już najnowsza kolekcja strojów kąpielowych Marko na sezon 2012. Przeglądając zdjęcia nowości strasznie, ale to strasznie zatęskniłam za gorącym słońcem, plażą, rozgrzanym pisakiem, szumem fal. Czy ktoś jeszcze tęskni za wakacjami tak jak ja?

 

Bikini MarkoBikini Alexa producent Marko Kostium jednoczęściowy Marko Kostium Marko

 

A co nowego będzie przysłaniało nasze wdzięki podczas plażowania w nadchodzącym sezonie? Marko proponuje kilkadziesiąt modeli strojów kąpielowych, każdy w kilku wersjach kolorystycznych, do tego parea dostępne także w kilku kolorowych wersjach i różnych długościach. W ofercie znajdziemy kilka modeli strojów kąpielowych typu push up, które wyeksponują nasz biust, oraz kilka wersji kostiumów jednoczęściowych a także typowo do opalania modele bikini wiązane na szyi i na plecach oraz modele typu „opaska” z wiązaniem na plecach. Nowością w tegorocznej kolekcji są koszulki plażowe.

Rozmiary oferowane przez tego producenta zaczynają się już od S czyli 36 aż do 5XL czyli 50. Niektóre modele dostępne są w łączonych rozmiarach np. L/M – co to oznacza, a mianowicie kupując taki rozmiar otrzymamy biustonosz w rozmiarze L a figi w rozmiarze M. Zawsze pierwszy rozmiar w rozmiarach łączonych odpowiada rozmiarowi góry a drugi rozmiarowi dołu. Dla lepszej orientacji przy każdym modelu w opisie wprowadziliśmy tabelę rozmiaru. Jak czytać taką tabelę?

Rozmiar kostiumu

S

M

L

XL

XXL

Biustonosz

65C/70B/75A

70C/75B/80A

70D/75C/80B

75D/80C/85B

75E/80D/85C

Majtki (cm)

82-88

86-92

90-96

94-100

98-104

A mianowicie u samej góry jest „rozmiar kostiumu” np. S, poniżej znajdziemy informacje ” biustonosz” czyli rozmiar S będzie odpowiedni dla pań noszących biustonosze w rozmiarze 65C lub 70 B lub 75A. Na samym dole tabelki jest rozmiar majteczek podany w centymetrach i dotyczy obwodu w biodrach.

Jeśli będziecie miały jakikolwiek problem z odczytaniem rozmiarów z tabelki prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, telefonicznie lub mailowo, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniego rozmiaru.

Ciekawa jestem który model z najnowszej kolekcji przypadnie Wam do gustu. Mi osobiście podobają się tankini z uroczymi serduszkami.

Bikini trzyczęścioweBikini Trzyczęściowe Paula Kostiumy jednoczęściowe MarkoKostium jednoczęściowy z kolekcji Marko

Tankini MarkoTankini Marko Kostium kąpielowy Penelope MarkoKostium kąpielowy Penelope Marko

Kostium kąpielowy Alice MarkoKostium kąpielowy Alice Marko Strój Carine producent MarkoStrój Carine producent Marko

 

 

 

 

 

 

Komentarze