Zostań Recenzentką Mody Oui.pl!

1
83

Zapraszamy Was do wyjątkowego konkursu! Jego celem jest wyłonienie trzech Recenzentek Mody Oui.pl, które otrzymają od nas produkty o wartości 250 złotych do oceniania, przymierzania, pokazywania się i zdawania nam regularnych  relacji z tego, jak się sprawują :)!

W konkursie możecie wziąć udział na naszym Facebookowym profilu http://www.facebook.com/OuiPL umieszczając swoje zdjęcie wraz z krótkim opisem w aplikacji konkursowej – Tutaj

Spośród wszystkich dodanych zdjęć w drodze głosowania wyłonione zostanie 10, które otrzymały największą ilość głosów – spośród tej dziesiątki wybierzemy 3 Recenzentki Mody Oui.pl!

Dodawać zdjęcia i głosować możecie do 18 marca, ogłoszenie wyników Pierwszego Dnia Kalendarzowej Wiosny! 🙂

Dodatkowo każda z Was, która już zgłosiła się do konkursu może przesłać na nasz adres mailowy biuro@oui.pl lub marketing@oui.pl maila z większą ilością swoich zdjęć niż tylko jednym i dłuższym opisem zachęcającym do głosowania – z każdego mailowego zgłoszenia przygotujemy Wasze prezentacje na naszym blogu! Będziecie mogły liczyć na dodatkową promocję Waszego zdjęcia w konkursowej aplikacji i będzie się czym podzielić ze znajomymi!

Zachęcamy gorąco do konkursu, czekamy na Wasze zgłoszenia na Facebook oraz prezentacje do umieszczenia na blogu! Kto pierwszy? 🙂

Komentarze